Czujniki Preparaty do badań Czujniki indukcyjne Hydraulika siłowa Czujniki optyczne Falowniki

Firma

Drukuj

      Firma BDT Automatyka realizuje kompleksowe dostawy komponentów automatyki przemysłowej, napędów, pneumatyki, smarów do specjalnych zastosowań, łożysk, uszczelniaczy i innych. Od 14 lat jesteśmy strategicznym dostawcą wielu dużych Firm produkcyjnych, przetwórczych i remontowych na terenie całego kraju i poza jego granicami.


Czujniki SELETelektrozawory coax 
Image2
 
 
 
 
Z NAMI ZAWSZE JESTEŚ  PRZED KONKURENCJĄ.
 

 

 

    Swoim klientom oferujemy nie tylko kompleksowe dostawy niezbędnych pozycji materiałowych, ale również konkretne rozwiązania dla najbardziej wymagających potrzeb.

Nasza kadra techniczna posiadająca długoletnie doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu dużych zakładów służy szeroką profesjonalną pomocą techniczną i doradztwem.
Image

Dysponujemy olbrzymią bazą informacyjną w postaci katalogów, programów komputerowych, zarówno w dziedzinie automatyki przemysłowej, jak i innych części zamiennych. Materiały te bardzo często wykorzystywane są przez naszych pracowników i stałych klientów w sytuacjach awaryjnych co w sposób znaczący pozwala skracać czas przestojów maszyn i urządzeń. Często uzyskuje się możliwość pozyskania wyrobów tańszych i lepszych jakościowo. Stanowi to znaczący element zmniejszania kosztów.
Image

 

Dla naszych klientów utrzymujemy dostępny całodobowo magazyn ze stałym zapasem czujników indukcyjnych, pojemnościowych i optycznych, falowników, łożysk, pasów, simmeringów, i innych niezbędnych części zamiennych. Znajduje to szerokie uznanie w warunkach poszukiwania rezerw kosztowych, gdyż pozwala obniżyć w przedsiębiorstwie koszty magazynowania.
  

W swojej działalności wdrożyliśmy nowoczesne metody pracy. Wyposażeni jesteśmy w różnorodne środki łączności i przesyłania informacji gwarantujące stały kontakt z klientami i dostawcami. W oparciu o zawarte umowy posiadamy możliwość stałego podglądu magazynów znacznej ilości dostawców i producentów zarówno w kraju jak i poza granicami. Stwarza to możliwość szybkiego zlokalizowania poszukiwanych pozycji i następnie ich sprowadzenia. Klient najczęściej otrzymuje ofertę alternatywną uwzględniającą zróżnicowane opcje jakościowe i cenowe.

Otwarci jesteśmy na każdorazowe negocjacje cenowe. Stosujemy ceny cennikowe naszych dostawców. Przy większych zamówieniach - indywidualny poziom cen negocjowany z dostawcami. Wśród naszych klientów znani jesteśmy jako solidny i godny zaufania partner handlowy. Oferujemy profesjonalną i szybką obsługę w konkurencyjnych cenach. Proponujemy stałą umowę zaopatrzeniową z 24-ro godzinnym dostępem do naszego magazynu. Liczymy, że nasza propozycja znajdzie uznanie w Państwa ocenie i stanie się podstawą do wzajemnie korzystnej współpracy.

 Image

 

  Z NAMI ZAWSZE JESTEŚ  PRZED KONKURENCJĄ. 

Reklama

Saturday the 20th. Copyright © BDT Zbigniew Nosek 1998-2013