Czujniki Preparaty do badań Czujniki indukcyjne Hydraulika siłowa Czujniki optyczne Falowniki

Katalog INFRA

Drukuj


Prawdopodobnie najbardziej konkurencyjna oferta na rynku automatyki
Infra to posiadający trzydziestoletnie doświadczenie producent wysokiej klasy czujników do zastosowań w automatyce przemysłowej i budownictwie. Oferta obejmuje czujniki zbliżeniowe: indukcyjne, pojemnościowe i magnetyczne oraz czujniki optyczne.

Czujniki indukcyjne produkowane są w obudowach cylindrycznych o średnicach od 4 do 30 mm. Oprócz wersji standartowych produkowane są czujniki o zwiększonym zasięgu, czujniki z programowalnym wyjściem oraz wersje NAMUR. Zakres produkcji pozwala na dobranie czujnika praktycznie do każdej aplikacji.

Czujniki pojemnościowe produkowane są w obudowach M18 i M30. Charakteryzują się wysoką odpornością na zakłócenia oraz niską wrażliwością na zmiany temperatury.

Czujniki optyczne produkowane we wszystkich spotykanych na rynku wersjach: retro – refleksyjne, dyfuzyjne, czujniki z odcięciem tła, przeciwsobne. Czujniki produkowane są w obudowach cylindrycznych M18, kwadratowych i prostokątnych. Jako uzupełnienie produkowane są czujniki światłowodowe współpracujące z plastikowymi światłowodami. Czujniki te wyposażone są w dwa przyciski do ustawiania czułości zastępujące klasyczny potencjometr, co znacznie ułatwia operację ustawiania czujnika. Najnowszym produktem na potrzeby automatyki przemysłowej są czujniki szczelinowe przeznaczone głównie do etykiet. Są one dostępne w wersji klasycznej i samouczącej.

Infra jest producentem czujników magnetycznych wykrywających pole magnetyczne. Oferta obejmuje urządzenia o średnicach od 6 do 18 mm, charakteryzujące się dużym zasięgiem działania. Tego typu czujniki są bardzo przydatne w aplikacjach wymagających dużej strefy zadziałania.

Infra zapewnia wszystkie niezbędne akcesoria w postaci złącz rozbieralnych, złącz z kablami, elementów montażowych, lusterek do czujników optycznych oraz magnesów stałych do czujników magnetycznych.

Wszystkie czujniki przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzą testy, w trakcie których wyłapywane są wszelkie defekty, które mogłyby się ujawnić w trakcie późniejszej eksploatacji.

Zapraszamy do katalogu produktów

Reklama

Sunday the 3rd. Copyright © BDT Zbigniew Nosek 1998-2013